szczesna.pl

Blog ogólnotematyczny

Biustonosz bez ramiączek
Moda i Uroda

Biustonosz bez ramiączek – kiedy się sprawdzi?

Nie da się ukryć, że biustonosz jest podstawowym elementem kobiecej garderoby. Nie tylko pozwala ona na to, by panie czuły się swobodnie, ale także dba o odpowiedni, optymalny kształt biustu. Obecnie rynek bieliźniarki daje kobietom ogromne możliwości wyboru w zakresie biustonoszy. Nie tylko mają one za zadanie podtrzymywać piersi, ale mogą równocześnie je znacznie uwydatniać czy nawet optycznie powiększać. Jednym z tych modeli, które cieszą się znacznie większą popularnością, jest biustonosz bez ramiączek. Kiedy się on sprawdzi?

Biustonosz bez ramiączek nie tylko do małych piersi!

W przypadku wielu pań panuje dość dziwne przekonanie, że biustonosz bez ramiączek sprawdzi się tylko w przypadku niewielkiego biustu. Okazuje się, że jest do całkowicie nieprawdą! Panie o większych piersiach również mogą śmiało zdecydować się na ten model biustonosza. Niemniej jednak niezwykle ważny staje się fakt odpowiedniego dobrania modelu. W wielu sklepach bieliźniarskich panie mają możliwość skorzystania z pomocy profesjonalnej brafitterki, która dopasuje odpowiedni model biustonosza bez ramiączek do potrzeb i rozmiaru piersi. Wówczas będą się one świetnie prezentować, a także będą miały również zapewnione odpowiednie podparcie.

W jakich sytuacjach biustonosz bez ramiączek z pewnością się sprawdzi?

Panie z całą pewnością świetnie zdają sobie sprawę z problemu wystających ramiączek od stanika. Nie tylko prezentuje się to dość dziwnie, ale także i nieestetycznie. Największy problem pojawia się w sezonie letnim, kiedy to panie chętnie zakładają tank topy lub po prostu koszulki, które mają za zadanie odkryć i wyeksponować ramiona. Właśnie na takie sytuacji stworzony został biustonosz bez ramiączek. Piersi dalej będą z nim się pięknie prezentować, zaś panie nie będą musiał więcej martwić się tym, że spod ich ulubionej koszulki wystają oprócz ich ramion, także ramiączka od stanika.

Kolejną sytuacją, w której kobiety docenią biustonosz bez ramiączek, są wielkie wyjścia i randki. Jest to bowiem moment, w którym panie zakładają piękne sukienki, często na cienkich ramiączkach lub w ogóle bez ramiączek. Nie da się ukryć, że wówczas wystające ramiączka od biustonosza są prawdziwym koszmarem. Biustonosz bez ramiączek staje się więc najlepszym możliwym rozwiązaniem, by zapewnić kobiecym piersiom świetny wygląd, a jednocześnie robić to w sposób niezwykle dyskretny sposób. Dzięki swojej konstrukcji biustonosz bez ramiączek z pewnością świetnie sprawdzi się także w wielu innych sytuacjach.