Strona główna
Biznes i Finanse
Tutaj jesteś
Biznes i Finanse Inpost Amazon ErpBox

Inpost Amazon ErpBox- kompilacja dająca nowe możliwości

Data publikacji 14 lipca 2021

O ile Amazon rozpoznawalny na całym świecie, w Polsce jest stosunkowo nową firmą, tak Inpost znany jest zdecydowanie szerszej grupie klientów.

Połączenie tych dwóch powoduje, że zakupy są jeszcze prostsze, a dostarczenie przesyłki z zagranicznego magazynu do paczkomatu lub domu trwa niemal tyle samo co z rodzimej firmy.

Czy warto korzystać z nowych możliwości?

 Potencjalność zintegrowania tych dwóch firm w jedno daje nowe możliwości dla potencjalnego konsumenta. Paczkomaty od dłuższego czasu są jedną z najchętniej wybieranych form przesyłki przez polskich użytkowników. Sukces paczkomatów Inpost kryje się w możliwości odbioru przesyłki

w dowolnym dniu, o dowolnej porze i zastępuje konieczność wyczekiwania przyjazdu kuriera do domu. Dla zakupowiczów, którzy nie są przekonani do odbioru przesyłek w paczkomacie, Inpost nadal prowadzi możliwość wyboru tradycyjnej, kurierskiej przesyłki, dostarczonej pod wskazany adres.

Inpost Amazon w Erpbox usprawni wysyłkę produktów poprzez: 

  •       Tworzenie dokumentów przez system
  •       Aktualizowanie statusów wysłanych paczek
  •       Zamawianie kuriera po odbiór przesyłek
  •       Automatyczne generowanie listów przewozowych, nadawanie i wysyłanie paczek
  •       Tworzenie protokołów odbioru oraz list zbiorczych wysłanych paczek

Dlaczego warto zintegrować przesyłki Inpost Amazon w Erpbox? Korzyści jest wiele. W pierwszej kolejności umożliwi to skrócenie czasu, jaki potrzebny jest podczas jednego zamówienia do minimum. Bieżąca i szybka aktualizacja statusu przesyłek oraz stanów magazynowych pozwoli na optymalizację pracy sklepu, oraz umożliwi działać pracownikom na innych obszarach w firmie.

Jak zacząć przygodę z Erpbox?

Aby skorzystać z usług, jakie oferuje serwis, warto zakupić miesięcy abonament z dostępem do platformy. Cena uzależniona jest od rodzaju wybranego pakietu. Rodzaj pakietu definiuje liczba zamówień oraz ofert generowanych przez sklep czy pośrednika. Jeżeli nie ma pewności co do wyboru właściwego pakietu, umożliwione jest przetestowanie serwisu przez 21 dni bez ponoszenia kosztów.

Zintegrowanie Inpost Amazon to doskonała okazja do pozyskania nowych klientów, dla których tego typu wysyłki są najwygodniejszą formą zakupów internetowych.

urządzenie rozruchowe do samochodu

Redakcja szczesna.pl

Nasi redaktorzy na portalu Szczęsna.pl to zespół wielbicieli wiedzy i pasjonatów różnorodnych dziedzin życia. Każdy z naszych redaktorów to ekspert w swojej dziedzinie, posiadający wiedzę i doświadczenie, które umożliwia im tworzenie wysokiej jakości treści. Jako redaktorzy, staramy się dostarczać czytelnikom treści, które są interesujące, pomocne i inspirujące. Nasz zespół skupia się na różnorodnych tematach, takich jak sport i zdrowie, dom i ogród, biznes i finanse, aby dostarczyć czytelnikom różnorodnych informacji i pomocy w codziennym życiu. Dzięki naszej wiedzy i pasji, staramy się tworzyć artykuły, które są zgodne z najnowszymi trendami i oczekiwaniami czytelników. Jesteśmy tutaj, aby inspirować, edukować i wspierać naszą społeczność w ich życiowych wyzwaniach i poszukiwaniach.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?