szczesna.pl

Blog ogólnotematyczny

Dlaczego warto zamówić kartę flotową
Biznes i Finanse

Dlaczego warto zamówić kartę flotową dla małej firmy?

Bardzo często przedsiębiorcy zastanawiają się nad tym, w jaki sposób można obniżyć koszty tankowania samochodów służbowych. Optymalne rozwiązania oferuje FLOTEX POLSKA, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom małych i średnich firm.

Karty flotowe z oferty firmy umożliwiają bezgotówkowe tankowanie paliwa na stacjach ORLEN, BLISKA, BP, Shell oraz AMIC. Jednak to nie jedyne korzyści, ponieważ dzięki kartom można także zapłacić za różnego rodzaju produkty pozapaliwowe oraz dodatkowe usługi.

Czy karty flotowe pozwalają oszczędzać pieniądze?

Każdy przedsiębiorca, który decyduje się na korzystanie z kart paliwowych, może liczyć na duże oszczędności na każdym litrze zatankowanego paliwa. Bardzo ciekawym rozwiązaniem dla użytkowników kart AMIC jest nowoczesne FLOTEX LIST PRICE. To aktualizowana co 24 godziny lista, na takiej liście zawarte są ceny benzyny i oleju napędowego, które obowiązują wyłącznie dla posiadaczy kart paliwowych FLOTEX POLSKA.

Inną interesującą usługą firmy jest dostępna w Panelu Klienta FLOTEX POLSKA „Mapa cen”. Za jej pomocą można sprawdzić aktualne ceny ON na wszystkich dostępnych stacjach, gdzie tankowane były pojazdy klientów korzystających z usługi. W ten sposób można zaoszczędzić nawet kilkanaście groszy na jednym litrze paliwa.

Wygoda użytkowania karty paliwowej i szybka procedura zawarcia umowy

Karty paliwowe FLOTEX POLSKA pozwalają bezgotówkowo kupować paliwo na wszystkich stacjach ORLEN, BLISKA, BP, SHELL oraz AMIC. Działają w systemie pre-paid, dzięki czemu przedsiębiorca może w pełni kontrolować zarządzanie środkami przeznaczonymi na zakup paliwa.

Transakcji dokonuje się za pomocą dedykowanej karty, a ich rozliczanie i fakturowanie odbywa się poprzez elektroniczny system, co znacznie ułatwia proces zarządzania. Dodatkowo większość kart z oferty pozwala opłacać przejazdy na płatnych odcinkach autostrad A1, A2 i A4.

Procedura zawarcia umowy jest szybka i prosta, ponieważ przedsiębiorcy nie muszą składać depozytów, ani gwarancji bankowych czy ubezpieczeniowych. Do podpisania dokumentów wystarcza wyłącznie skan potwierdzający zarejestrowanie firmy oraz wypełnienie odpowiedniego wniosku. Dodatkowo cały proces odbywa się online, a karty flotowe wysyłane są w ciągu kilku dni roboczych.

Wszystkie zakupy kierowców obsługujących samochody służbowe rejestrowane są w specjalnym systemie, dzięki czemu właściciel firmy może w każdym momencie sprawdzić miejsce i czas tankowania oraz ilość i rodzaj zakupionego paliwa. Co więcej, system wyświetla szczegółową historię innych zakupionych produktów na stacji, numer rejestracyjny tankowanego auta.