szczesna.pl

Blog ogólnotematyczny

Kursy językowe online
Lifestyle

Jaką szkołę do nauki języka angielskiego wybrać? Skuteczny kurs online.

Języki obce, a szczególnie język angielski, to praktyczna umiejętność, która może przydać się każdemu. Zarówno w pracy w restauracji, jak i w pracy biurowej, kontakcie z klientami, ale także osobom podróżującym, czy odwiedzającym krewnych za granicą.

Sposobów na naukę języków jest kilka, a sama nauka przebiega różnie, w zależności od indywidualnych predyspozycji. Co jest szczególnie ważne, to fakt, że na naukę języków nigdy nie jest za późno. Odpowiednio dobrane metody nauczania będą skuteczne dla najmłodszych uczniów, ale również dla dorosłych.

Aktualnie na rynku dostępnych jest wiele aplikacji i kursów, które mają przyspieszyć naukę języka. Jednak, żeby czas poświęcony na naukę nie poszedł na marne, warto skorzystać z profesjonalnych lekcji. Gdzie ich szukać?

  1. Kursy językowe online – wygodna nauka na najwyższym poziomie
  2. Nauka języka angielskiego dla dzieci i młodzieży
  3. Skuteczna nauka języka dla dorosłych

1. Kursy językowe online – wygodna nauka na najwyższym poziomie

Zdecydowanie warto wypróbować kursy językowe online, które są wygodną formą nauczania i mają wiele zalet. Jest to idealne rozwiązanie, ponieważ w zajęciach online można uczestniczyć z dowolnego miejsca, nawet będąc na urlopie lub przebywając za granicą. Co istotne, kursy online oferowane przez szkołę GERelis odbywają się w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że nie są przygotowanym wcześniej nagraniem, lecz uczestnicy mają kontakt z profesjonalnym lektorem lub native speakerem.

Zajęcia online odbywają się w niewielkich grupach, liczących 5-6 osób. Daje to swobodę oraz komfort wypowiedzi, a prowadzący mają kontakt z każdym uczestnikiem zajęć.

Miłym dodatkiem dla uczestników, którzy zdecydują się wziąć udział w kursie online, są audiobook oraz dostęp do platformy językowej. Dzięki temu każdy może swobodnie przygotować się na kolejne lekcje lub po prostu powtórzyć dany temat w zaciszu domowym. Po zakończeniu kursu online uczestnicy otrzymują certyfikat.

2. Nauka języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Szkoła GERelis prowadzi także lekcje języków obcych dla dzieci i młodzieży. Na zajęcia łatwo jest trafić, ponieważ odbywają się one w centrum Wrocławia. Jak wygląda nauka języków dla dzieci? Przede wszystkim godne uwagi jest to, że do nauki dzieci nie używają podręczników. Zamiast tego w szkole kładziony jest duży nacisk na komunikację. Taka metoda nauczania znacząco różni się od lekcji szkolnych.

Dzieci nie muszą skupiać się na przepisywaniu słówek, czy całych zdań z tablicy. Nie muszą też zapamiętywać regułek, ani czytać sztucznych dialogów z podręcznika. Wiedza przyswajana jest przy pomocy gier i zabaw językowych, a także kontaktowi z żywym językiem.

Ponieważ szkoła jest także tymczasowym domem dla zwierząt ze schroniska, w czasie nauki dzieci mają kontakt ze zwierzętami. To z kolei korzystnie wpływa na przyswajanie wiedzy, ponieważ obecność zwierząt niweluje stres.

3. Skuteczna nauka języka dla dorosłych

Autorskie metody nauczania, jakie stosuje szkoła GERelis są nieszablonowe i znacząco różnią się od tych powszechnie stosowanych. Co najważniejsze jednak, są one skuteczne. W szkole kładziony jest nacisk głównie na komunikowanie się i poprawną wymowę, dzięki czemu uczestnicy są w stanie przezwyciężyć barierę językową i bez trudu dogadać się z obcokrajowcem.

Dorośli chcący skorzystać z oferty szkoły, mogą uczęszczać na zajęcia stacjonarne, kursy językowe online lub wypróbować nową formę zajęć w trybie hybrydowym.

Materiał zewnętrzny